Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2018. gadam

 

Nr

Sacensību nosaukums

Datumi

Veids

Valsts

Adrese

1

„Zelta kauliņš – 2018”

04.01 – 09.01

100

Lietuva

Alanta

2

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 1. posms

13.01

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

3

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 1. posms

14.01

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

4

DAB 15 sezonas 1. posms 100 lauciņu dambretē

14.01

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

5

Salaspils 2. vidusskolas čempionāts dambretē

18.01

64

Latvija

Salaspils, Skolas iela 6, LV-2121

6

Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē

20.01

64

Latvija

Liepupe

7

Vecumnieku novada Domes Valles vidusskolas čempionāts dambretē

25.01

64

Latvija

Valle,  Valles vidusskola, Vecumnieku novads

8

DAB 15 sezonas 2. posms 100 lauciņu dambretē

04.02

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

9

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 1. posms

28.01

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

10

Latvijas čempionāta fināli 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13, U-16, U-19 grupām

08.02. –11.02

64

Latvija

Rīga

11

Rīgas Imantas vidusskolas čempionāts dambretē

10.02

64

Latvija

Rīga, Kurzemes prospekts 158

12

Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13
grupām

17.02

64

Latvija

Valmiera

13

DAB 15 sezonas 3. posms 100 lauciņu dambretē

18.02

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

14

Rīgas Centra humanitārā  vidusskolas čempionāts dambretē

20.02

64

Latvija

Rīga, K.Barona 97a, LV-1012

15

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 2. posms

24.02

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

16

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 2. posms

25.02

64

Latvija

Jēkabpils, Blaumaņa 27

17

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 2. posms

25.02

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

18

Salaspils 1. vidusskolas čempionāts dambretē

01.03

64

Latvija

Salaspils, Lauku  iela 1

19

Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16, U-19 grupām

3.03

100

Latvija

Liepupe

20

Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē

3.03

100

Latvija

Liepupe

21

Rīgas 45. vidusskolas čempionāts dambretē

08.03

64

Latvija

Rīga, Ropažu 34

22

Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē

10.03 – 11.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

23

V. Daņilova piemiņas turnīrs

11.03

64

Latvija

Rīga BJC „Daugmale”

24

Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16 grupām

15.03 – 18.03

100

Latvija

Rīga, Viesnīca “Monika”

25

Ķeguma komercnovirziena vsk. čempionāts dambretē

20.03

64

Latvija

Ķegums, Skolas ielā 10

26

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 3. posms

24.03

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

27

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 3. posms

25.03

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

28

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 3. posms

25.03

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

29

DAB 15 sezonas 4. posms 100 lauciņu dambretē

25.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

30

Baldones vidusskolas čempionāts dambretē

29.03

64

Latvija

Baldone, Iecavas iela 2

31

Lieldienu kauss

30.03

64

Latvija

Bauska

32

DAB 15 sezonas 5. posms 100 lauciņu dambretē

02.04

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

33

Latvijas Skolu 71. spartakiādes finālsacensības dambretē

7.04

64

Latvija

Bauska

34

Latvijas čempionāta fināls sievietēm un U-19 grupām 100 lauciņu
dambretē

05.04. – 08.04

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

35

Ķekavas vidusskolas čempionāts dambretē

12.04

64

Latvija

Ķekava, Gaismas iela 9

36

RTU Kauss skolēniem

14.04

100

Latvija

Rīga, Kaļķu 1

37

Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām

14.04

100

Latvija

Liepupe

38

Aivara Voicesčuka piemiņas turnīrs vidzemes jaunatnes dambretes čempionāts

15.04

64

Latvija

Mazsalaca, Mazsalacas novada Kultūras centrs

38

Latvijas čempionāts sievietēm un vīriešiem ātrajā 100 lauciņu dambretē

15.04

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

39

“Vāvere – 2018” 4. skolēnu komandu čempionāts

22.04

64

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

40

Ādažu vidusskolas čempionāts dambretē

26.04

64

Latvija

Ādaži, Gaujas iela 30

41

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

23.04 – 30.04

100

Ziloņkaula krasts

Abijan

42

Jelgavas 4. sākumskolas čempionāts dambretē

03.05

64

Latvija

Jelgava, Pulkveža O. Kalpaka iela 34

43

Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem

04.05 – 06.05
12.05 – 13.05

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

44

Eiropas čempionāts 64 – lauciņu dambretē jauniešiem

29.04 – 08.05

64

Bulgārija

Kranevo

45

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 4. posms

12.05.

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

46

DAB 14 sezonas fināls 100 lauciņu dambretē

30.04

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

47

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 4. posms

13.05.

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

48

Latvijas čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē

19.05

64

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

49

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona  4. posms

20.05

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

50

„Albatross” un „Hameleons” Fināls

26.05

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

51

Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē veterāniem

27.05

64

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

52

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

03.06 – 09.06

100

Ungārija

Budapešta

53

Pasaules čempionāts ātrspēlē un rapidā 100 lauciņu dambretē

30.05 – 01.06

100

Itālija

Bergamo

54

Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem

01.06. – 3.06

64

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

55

Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē sievietēm

01.06. – 3.06

64

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

56

Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē veterāniem

9.06

  100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

57

Starptautiskais turnīrs “Zelta Prāga”

10.06 – 17.06

100

Čehija

Prāga

58

Valda Zvirbuļa piemiņas turnīrs

17.06

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

59

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

18.06 – 24.06

100

Holande

Emmerloord

60

Latvijas Pašvaldību sporta veterānu –senioru 54. sporta spēles

22.06.

64

Latvija

Bauska

61

Starptautiskais turnīrs POLSKA GRA 2018

06.07 – 12.07

100

Polija

Žuromina

62

Edgara Štāla balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē

7.07

64

Latvija

Dunalka

63

RĪGA OPEN 2018 starptautiskais turnīrs

19.07– 22.07

100

Latvija

Rīga

64

Rīgas čempionāti 100 lauciņu dambretē

28.07 -29.07

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

65

Eiropas jauniešu čempionāts 100 lauciņu dambretē

01.08 – 09.08

100

Lietuva

Kauņa

66

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

18.08 – 26.08

100

Polija

Szczyrk

67

Pasaules čempionāts 64 – lauciņu dambretē jauniešiem

25.08.-04.09.

64

Bulgāri-ja

Kranevo

68

21. Jāņa Rimšas Starptautiskais Rīgas atklātais piemiņas turnīrs 100
lauciņu dambretē jauniešu komandām

07.09 – 09.09

100

Latvija

Rīga

69

Atklātais Degumnieku starpnovadu turnīrs

15.09

64

Latvija

Madonas nov. Ošupes pag. Degumnieki

70

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

16.09 – 23.09

100

Turcija

Izmira

71

Latvijas čempionāts 64 lauciņu ātrspēlē

16.09

64

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

72

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 1. posms

22.09.

64

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

73

DAB 16 sezonas 1. posms 100 lauciņu dambretē

23.09

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

74

Jaunatnes olimpiāde 100 lauciņu dambretē

29.09 – 08.10

100

Polija

Horyniec Zdroij

75

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 1. posms

29.09

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

76

Imanta Rudeņa 56 piemiņas turnīrs

30.09

64

Latvija

Dobele

77

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 1. posms

30.09

64

Latvija

Ventspils. Rīgas iela 12a

78

Eiropas čempionāts vīriešiem un sievietēm 64 lauciņu dambretē

Oktobris

64

Tiks precizēts

Tiks precizēts

79

Kuļikauska memoriāls

19.10 – 21.10

64
100

Lietuva

Viļņa

80

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas čempionāts dambretē

03.10

64

Latvija

Jēkabpils, Rūdolfa Blaumaņa iela 27

81

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 2. posms

6.10

64

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

82

Latvijas Kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē

13.10

64

Latvija

Liepupe

83

Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē un DAB 2. posms

14.10

100

Latvija

Rīga

84

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

15.10 – 21.10

100

Izraēla

Telaviva

85

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 2. posms

20.10

64

Latvija

Jēkabpils, Blaumaņa 27

86

Prāta spēles “Zemgale 2017”

27.10

64
100

Latvija

Dobele

87

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 2. posms

28.10

64

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

88

Pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē

28.10 – 03.11

100

Baltkrie-vija

Gomeļa

89

Eiropas čempionāts vīriešiem un sievietēm 100 lauciņu dambretē

Novembris

100

Tiks precizēts

Tiks precizēts

90

“Vāvere – 2018” 4. skolēnu individuālais čempionāts Rīgas reģions 3. posms

3.11

64

Latvija

Rīga, Brīvības 199c

91

Pasaules Kausa posms 100 lauciņu dambretē

06.11 – 11.11

100

Ķīna

Lishui

92

DAB 16 sezonas 3. posms 100 lauciņu dambretē

11.11

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

93

Mērsraga vidusskolas čempionāts dambretē

16.11

64

Latvija

Mērsrags, Skolas iela 8

94

Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē

17.11

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

95

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģions 3 .posms

24.11

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

96

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģions 3. posms

24.11

64

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

97

DAB 16 sezonas 4. posms 100 lauciņu dambretē

25.11

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

98

Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

1.12

64

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

99

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 4. posms

1.12

64

Latvija

Rīga, Brīvības 199c

100

Starptautiskās Prāta Sporta asociācijas (IMSA) spēļu fināls

08.12 – 16.12

100

Ķīna

Huaian

101

Latvijas Kadetu komandu čempionāts “Brīnumdambrete”

8.12

64

Latvija

Liepupe

102

DAB 16 sezonas 5. posms 100 lauciņu dambretē

9.12

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

103

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 4. posms

15.12

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

104

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 4. posms

16.12

64

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

105

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģions 5. posms

16.12

64

Latvija

Rīga, Brīvības 199c

106

Rīgas ģimnāziju turnīrs

22.11

64

Latvija

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 1

107

DAB 16 sezonas fināls 100 lauciņu dambretē

26.12

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

108

„Albatross” un „Hameleons” Fināli

28.12

64

Latvija

Rīga, Brīvības 199c

109

Bolderājas Kauss

29.12

100

Latvija

Rīga