Sacensību arhīvs

LATVIJAS
DAMBRETES SAVIENĪBAS

KALENDĀRAIS
PLĀNS 2013. GADAM

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

03.01.

08.01.

Starptautiskais turnīrs „Zelta
kauliņš”

Ļvova

UKR

10.03.

10.03.

Latvijas čempionāta pusfināls
64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

26.01.

26.01.

Latvijas Skolēnu sporta spēles
64 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls)

Jēkabpils

LAT

10.03.
29.03.

10.03.
31.03.

Latvijas čempionāts vīriešiem
64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

9.02.

9.02.

Latvijas jaunatnes čempionāti 64
lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle

Sigulda

LAT

15.02.

17.02.

Latvijas jaunatnes čempionāti 64
lauciņu dambretē U-13,16,19z. + ātrspēle

Rīga

LAT

23.02.

23.02.

Latvijas jaunatnes komandu
čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10, 13

Valmiera

LAT

24.02.

24.02.

1. Vladimira Daņilova piemiņas turnīrs
info. 29944485

Rīga

LAT

6.04.

7.04.

Latvijas čempionāts sievietēm,
juniorēm 64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

09.03.

09.03.

Latvijas Skolēnu sporta spēles
100 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta
pusfināls)

Jēkabpils

LAT

16.03.

16.03.

Latvijas jaunatnes čempionāti
100 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle

Sigulda

LAT

25.03.

27.03.

Latvijas jaunatnes čempionāti
100 lauciņu dambretē u-13,16,19z+ ātrspēle

Rīga

LAT

23.03.

24.03.

Eiropas čempionāts 100 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Budapešta

HUN

1.04.

1.04.

Latvijas čempionāta pusfināls
100 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

5.04.

7.04.

Latvijas čempionāts 100 lauciņu
dambretē vīriešiem

Rīga

LAT

13.04.

13.04.

Latvijas jaunatnes komandu
čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, 13

Liepupe

LAT

25.04.

02.05.

Eiropas jaunatnes čempionāts 64
lauciņu dambretē

Minska

BLR

19.04.

21.04.

Latvijas čempionāti 100 lauciņu
dambretē sievietēm, juniorēm.

Rīga

LAT

28.04.

28.04.

RTU kausa izcīņa skolēniem

Rīga

LAT

12.05.

12.05.

Latvijas čempionāts veterāniem
64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

01.06.

01.06.

Latvijas
čempionāts veterāniem100 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

1.06.

20.06

Pasaules
čempionāts 100 lauciņu dambretē vīriešiem

Ufa

RUS

29.06.

12.07..

Pasaules čempionāts kadetiem
(U-16) 100 lauciņu dambretē

Tours

FRA

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

1.08.

6.08.

Eiropas Jaunatnes čempionāts 100
lauciņu dambretē

Mlava

POL

7.08.

7.08.

Eiropas Jaunatnes čempionāts 100
lauciņu dambretē ātrspēlē

Mlava

POL

13.08.

25.08.

Pasaules čempionāts senioriem 100
lauciņu dambretē

Rīga

LAT

31.08.

1.09.

Eiropas čempionāts ātrajā 100
lauciņu dambretē

Bovec

SLO

27.08

5.09.

Pasaules čempionāts 64 lauciņu
dambretē jauniešiem

Kranevo

BUL

6.09.

8.09.

J.Rimšas starptautiskais
piemiņas turnīrs

Rīga

LAT

29.09.

29.09.

Latvijas čempionāts 64 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Rīga

LAT

6.10.

6.10.

LR komandu čempionāts 64 lauciņu
dambretē

Rīga

LAT

1.10.

16.10.

Pasaules čempionāts 100 lauciņu
dambretē sievietēm

Ulanbatora

MON

11.10.

13.10.

Viļņas starptautiskais turnīrs

Viļņa

LIT

19.10.

19.10.

Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu
dambretē

Liepupe

LAT

26.10.

3.11.

Pasaules čempionāts 100 lauciņu
dambretē U-10, U-13 grupām

Minska

BLR

1.11.

3.11.

11.
Prāta sporta spēles ”Zemgale”

Dobele

LAT

4.11.

9.11.

Eiropas studentu čempionāts

Texel

NED

9.11.

9.11.

LR čempionāts 100 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Rīga

LAT

04.10.

06.10.

Atlase uz pasaules junioru U-19 čempionātu 100
lauciņu dambretē

Rīga

LAT

23.11.

23.11.

LR komandu čempionāts 100 lauciņu
dambretē

Rīga

LAT

30.11.

1.12.

I. Rudeņa piemiņas turnīrs 64 un
100 lauciņu dambretēs

Dobele

LAT

1.12.

15.12.

Sport Acoord Prāta spēles

Beijing

CHN

7.12.

7.12.

LR komandu čempionāts „
Brīnumdambrete”

Liepupe

LAT

21.12.

28.12.

Pasaules čempionāts 100 lauciņu
dambretē U-19 grupām

Mirepoix

FRA

 

2012

LATVIJAS
DAMBRETES SAVIENĪBAS

KALENDĀRAIS
PLĀNS 2012. GADAM

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

04.01.

09.01.

Starptautiskais turnīrs „Zelta
kauliņš”

Mlava

POL

04.01.

10.01.

Pasaules čempionāts 100 lauciņu
dambretē U-10, 13

Minska

BLR

21.01.

21.01.

Latvijas Skolēnu sporta spēles
64 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls)

Jēkabpils

LAT

11.02.

11.02.

Latvijas jaunatnes čempionāti 64
lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle

Sigulda

LAT

24.02.

26.02.

Latvijas jaunatnes čempionāti 64
lauciņu dambretē U-13,16,19 + ātrspēle

Rīga

LAT

Latvijas čempionāts 64 lauciņu
dambretē vīriešiem

Rīga

LAT

11.03.
24.03

11.03.
25.03.

1. posms
2. posms (fināls)

03.03.

03.03.

Latvijas Skolēnu sporta spēles
100 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta
pusfināls)

Jēkabpils

LAT

12.03.

15.03.

Latvijas jaunatnes čempionāti
100 lauciņu dambretē U-13, 16 + ātrspēle

Lielvārde

LAT

24.03.

24.03.

Latvijas jaunatnes čempionāti
100 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle

Sigulda

LAT

31.03.

31.03.

Latvijas jaunatnes komandu
čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10,13

Liepupe

LAT

12.05.

13.05.

Latvijas čempionāts 64 lauciņu
dambretē sievietēm

Rīga

LAT


15.04.

20.04.


15.04.

22.04.

Latvijas čempionāts 100 lauciņu
dambretē vīriešiem
1. posms
2. posms

Rīga

LAT

27.04.

05.05.

Eiropas jaunatnes čempionāts 64
lauciņu dambretē

Borisova

BLR

28.04.

01.05.

Latvijas čempionāts 100 lauciņu
dambretē U-19 + sievietēm

Rīga

LAT

25.05.

06.06.

Salou starptautiskais turnīrs

Salou

ESP

20.05.

20.05.

Latvijas čempionāts veterāniem
64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

26.05.

26.05.

Latvijas čempionāts veterāniem
100 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

01.06.

13.06.

Pasaules Jaunatnes Olimpiāde

Amsterdama

NED

13.06.

19.06.

Starptautiskais turnīrs „ Zelta
Prāga”

Prāga

CZE

6.07.

15.07.

Pasaules jaunatnes čempionāts 64
lauciņu dambretē

Baļčika

BUL

23.07.

24.07.

Eiropas čempionāts ātrajā 100
lauciņu dambretē

Tallina

EST

25.07.

26.07.

Aland starptautiskais turnīrs

Aland

SUI

27.07.

28.07.

Eiropas čempionāts 100 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Stokholma

SWE

1.08.

6.08.

Eiropas Jaunatnes čempionāts 100
lauciņu dambretē

Dņeprodzeržinska

UKR

7.08.

7.08.

Eiropas Jaunatnes čempionāts 100
lauciņu dambretē ātrspēlē

Dņeprodzrržinska

UKR

9.08.

23.08.

2.Pasaules
Prāta sporta spēles

Lile

FRA

7.09.

9.09.

J.Rimšas starptautiskais piemiņas
turnīrs

Rīga

LAT

16.09.

22.09.

Eiropas čempionāts 100 lauciņu
dambretē

Emmen

NED

20.10.

20.10.

Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu
dambretē

Liepupe

LAT

20.10.

30.10.

Eiropas čempionāts 64 lauciņu
dambretē

Suzdaļa

RUS

27.10.

27.10.

LR
komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

1.11.

3.11.

11.
Prāta sporta spēles ”Zemgale”

Dobele

LAT

10.11.

10.11.

LR čempionāts 100 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Rīga

LAT

25.11.

25.11.

LR komandu čempionāts 64 lauciņu
dambretē

Rīga

LAT

17.11.

17.11

LR čempionāts 64 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Rīga

LAT

30.11.

2.12.

I. Rudeņa piemiņas turnīrs 64
un 100 lauciņu dambretēs

Dobele

LAT

8.12.

8.12.

LR komandu čempionāts „
Brīnumdambrete”

Lielvārde

LAT

15.12.

23.12.

Pasaules čempionāts 100 lauciņu
dambretē U-16, U-19 grupām

Hijken

NED

 

2011

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

04.01.

08.01.

Starptautiskais turnīrs „Zelta
kauliņš”

Tallina

EST

5.03.
13.03.
11.06.

6.03.
13.03.
12.06

Latvijas
čempionāts 64 lauciņu dambretē
sievietes
1. posms – vīrieši
2. posms – vīrieši

Rīga

LAT

19.02.

19.02.

Latvijas Skolēnu sporta spēles
64 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls)

Jēkabpils

LAT

30.04.

30.04.

Latvijas jaunatnes čempionāti 64
lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle

Sigulda

LAT

8.04.

10.04.

Latvijas jaunatnes čempionāti 64
lauciņu dambretē U-13,16,19 + ātrspēle

Malta

LAT

26.02.

26.02.

RTU atklātais dambretes turnīrs

Rīga

LAT

05.03.

05.03.

Latvijas Skolēnu sporta spēles
100 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta
pusfināls)

Jēkabpils

LAT

12.03.

12.03.

Latvijas jaunatnes komandu
čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10,13

Liepupe

LAT

19.03.

19.03.

Latvijas jaunatnes čempionāti
100 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle

Sigulda

LAT

24.03.

27.03.

Latvijas jaunatnes čempionāti
100 lauciņu dambretē u-13,16,19 + ātrspēle

Lielvārde

LAT

2.04.

2.04.

RTU atklātais dambretes turnīrs
skolēniem

Rīga

LAT

10.04.
15.04.
10.04.
17.04.

Latvijas čempionāts 100 lauciņu
dambretē vīriešiem
1. posms.
2. posms.

Rīga

LAT

25.04.

02.05.

Eiropas jaunatnes čempionāts 64
lauciņu dambretē

Jaroslavļa

RUS

7.05.

8.05.

Latvijas čempionāts 100 lauciņu
dambretē sievietēm – juniorēm

Rīga

LAT

07.05.

28.05

Pasaules
čempionāts 100 lauciņu dambretē vīriešiem

Emmerloord

NED

25.05.

06.06.

Salou starptautiskais turnīrs

Salou

ESP

15.05.

15.05.

Latvijas čempionāts veterāniem
64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

28.05.

28.05.

Latvijas čempionāts veterāniem
100 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

01.06.

11.06.

Pasaules Jaunatnes Olimpiāde

Amsterdama

NED

09.06.

10.06.

Ķeguma novada atklātais veterānu
čempionāts

Rembate

LAT

13.06.

19.06.

Starptautiskais turnīrs „ Zelta
Prāga”

Prāga

CZE

28.06.

06.07.

Tallinas starptautiskais turnīrs

Tallina

EST

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

16.07.

17.07.

Pasaules čempionāts 100 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Ufa

RUS

18.07.

24.07.

Pasaules kausa izcīņa

Ufa

RUS

1.08.

6.08.

Eiropas Jaunatnes čempionāts 100
lauciņu dambretē

Tallina

EST

7.08.

7.08.

Eiropas Jaunatnes čempionāts 100
lauciņu dambretē ātrspēlē

Tallina

EST

9.08.

10.08.

Eiropas
čempionāts 100 lauciņu

dambretē ātrspēlē

Tallina

EST

12.08.

22.08.

Pasaules
Jaunatnes čempionāts

64 lauciņu dambretē

Tallina

EST

3.09.

5.09.

J.Rimšas starptautiskais piemiņas
turnīrs

Rīga

LAT

22.10.

22.10.

Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu
dambretē

Jēkabpils

LAT

16.10.

26.10.

Pasaules čempionāts 64 lauciņu
dambretē

Sanktpēterburga

RUS

19.11.

19.11.

LR
komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

Rīga

LAT

28.10.

29.10.

11.
Prāta sporta spēles ”Zemgale”

Dobele

LAT

29.10.

5.11.

Pasaules čempionāts kadetiem 100
lauciņu dambretē

Ulanbatora

MON

5.11.

5.11.

LR čempionāts 64 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Rīga

LAT

12.11.

12.11.

LR komandu čempionāts 100
lauciņu dambretē

Rīga

LAT

27.11.

27.11

LR čempionāts 100 lauciņu
dambretē ātrspēlē

Rīga

LAT

2.12.

4.12.

I. Rudeņa piemiņas turnīrs 64
un 100 lauciņu dambretēs

Dobele

LAT

10.12.

10.12.

LR komandu čempionāts „
Brīnumdambrete”

Lielvārde

LAT

15.12.

21.12.

Pasaules čempionāts junioriem
100 lauciņu dambretē

Minsk-Mazoveck

POL

 

2010

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

03.01. 08.01. Starptautiskais turnīrs „Zelta kauliņš” Minska BLR
30.01. 30.01. Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls) Jēkabpils LAT
12.02. 18.02. Kannu starptautiskais turnīrs Kannas FRA
13.02. 13.02. Latvijas jaunatnes čempionāti 64 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle Sigulda LAT
19.02. 21.02. Latvijas jaunatnes čempionāti 64 lauciņu dambretē U-13,16,19 + ātrspēle Kuldīga LAT
27.02. 27.02. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē vīriešiem Bauska LAT
06.03. 06.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls) Jēkabpils LAT
13.03. 13.03. Latvijas jaunatnes komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10,13 Liepupe LAT
20.03. 21.03. Eiropas čempionāts ātrspēlē Viļņa LTU
25.03. 30.03. Eiropas kausa izcīņa Tallina EST
27.03. 27.03. Latvijas jaunatnes čempionāti 100 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle Sigulda LAT
29.03. 31.03. Latvijas jaunatnes čempionāti 100 lauciņu dambretē u-13,16,19 + ātrspēle Lielvārde LAT
22.04. 30.04. Eiropas jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē Hersona UKR
01.05. 04.05. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē sievietēm Rīga LAT
11.05. 19.05. Salou starptautiskais turnīrs Salou ESP
23.05. 23.05. Latvijas čempionāts veterāniem 64 lauciņu dambretē Rīga LAT
05.06. 05.06. Latvijas čempionāts veterāniem 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
14.06. 20.06. Starptautiskais turnīrs „ Zelta Prāga” Prāga CZE
28.06. 06.07. Tallinas starptautiskais turnīrs Tallina EST
07.07. 15.07. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē sievietēm Sepolno Krajenskie POL
31.07. 01.08. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē sievietēm Rīga LAT
01.08. 06.08. Eiropas Jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē Minsk-Mazoveck POL
07.08. 07.08. Eiropas Jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē Minsk-Mazoveck POL
29.08. 29.08. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē –čekerā Jēkabpils LAT
03.09. 05.09. J.Rimšas starptautiskais piemiņas turnīrs Rīga LAT
04.09. 13.09. Pasaules čempionāts junioriem (U-23) 64 lauciņu dambretē Eipatorija UKR
20.09. 29.09. Pasaules Jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē Sanktpēterburga RUS
15.10. 07.11. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē San Paulo BRA
20.11. 20.11. LR čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē Rīga LAT
23.10. 23.10. LR komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē Rīga LAT
29.10. 30.10. 10. Prāta sporta spēles ”Zemgale” Latvijas kauss (jauniešiem). Dobele LAT
29.10. 04.11. Pasaules čempionāts kadetiem 100 lauciņu dambretē Oteppe BEL
06.11. 07.11. LR čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
14.11. 14.11. LR komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
19.11. 20.11. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē vīriešiem Rīga LAT
20.11. 20.11. LR Studentu čempionāts 64 un 100 lauciņu dambretēs Rīga LAT
27.11. 27.11. LR čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē Rīga LAT
03.12. 05.12. I. Rudeņa piemiņas turnīrs 64 un 100 lauciņu dambretēs Dobele LAT
11.12. 11.12. LR komandu čempionāts „ Brīnumdambrete” Lielvārde LAT
15.12. 21.12. Pasaules čempionāts junioriem 100 lauciņu dambretē Naaldwijk NED

 

2009

Sākuma datums

Beigu datums

Sacensību nosaukums

Pilsēta

Vieta

01.08. 06.08. Eiropas Jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē Haikena NED
07.08. 07.08. Eiropas Jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē Haikena NED
10.08. 16.08. Pasaules čempionāts kadetiem (U-16) 100 lauciņu dambretē Korbaha GER
20.08. 28.08. Pasaules čempionāts junioriem

(U-19) 100 lauciņu dambretē

Vitebska BLR
21.08. 03.09. Pasaules Jaunatnes čempionāts

64 lauciņu dambretē

Mlava POL
24.08. 31.08. 2010.gada Eiropas čempionāta atlases turnīrs 100 lauciņu dambretē Stokholma SWE
29.08. 30.08. Eiropas čempionāts ātrspēlē

100 lauciņu dambretē

Stokholma SWE
04.09. 06.09. J.Rimšas starptautiskais piemiņas turnīrs Rīga LAT
15.10. 07.11. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē Racife BRA
24.10. 24.10. LR komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē Rīga LAT
30.10. 30.10. 9. Prāta sporta spēles “Zemgale” Dobele LAT
31.10. 31.10. LR kauss ( jauniešiem) Dobele LAT
07.11. 07.11. LR čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē Rīga LAT
14.11. 15.11. LR čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
21.11. 21.11. LR Studentu čempionāts 64 un 100 lauciņu dambretēs Rīga LAT
28.11. 28.11. LR komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
04.12. 06.12. I. Rudeņa piemiņas turnīrs 64 un 100 lauciņu dambretēs Dobele LAT
12.12. 12.12. LR komandu čempionāts ” Brīnumdambrete” Lielvārde LAT
15.12. 22.12. Jaunatnes Olimpiāde Dņeprodzeržinska UKR
19.12. 19.12. LR čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē Rīga LAT