Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2017. gadam

Sākuma datums Beigu datums Sacensību nosaukums Sporta veids Pilsēta Valsts Rīkotājs
03.01. 09.01. Starptautiskais turnīrs “Zelta kauliņš” 64 Mlava Polija FMJD
15.01. 15.01. DAB 13. ātrspēles čempionāts 100 Rīga Latvija DAB
21.01. 21.01. Latvijas 70. Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē 64 Liepupes pagasts Latvija LDS
29.01. 29.01. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 2. posms 100 Rīga Latvija DAB
02.02. 05.02. Latvijas čempionāta fināli 64 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 64 Rīga Latvija LDS
10.02. 12.02. Starptautiskais turnīrs “Rīga Open” 100 Rīga Latvija DAB
11.02. 11.02. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē U-10 grupai 64 Sigulda Latvija LDS
25.02. 25.02. Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām 64 Valmiera Latvija LDS
26.02. 26.02. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 3. posms 100 Rīga Latvija DAB
26.02. 26.02. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē ārspēlē 100 Kannas Francija FMJD
01.03. 12.03. Pasaules Kauss 100 Ufa Krievija FMJD
04.03. 04.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē 100 Liepupe Latvija LDS
11.03. 11.03. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10 grupai 100 Sigulda Latvija LDS
12.03. 12.03. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 4. posms 100 Rīga Latvija DAB
15.03. 15.03. Vladimira Daņilova Piemiņas turnīrs 64 Rīga Latvija BJC “Daugmale”
16.03. 19.03. Latvijas čempionāta fināli 100 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 100 Rīga Latvija LDS
26.03. 26.03. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 5. posms 100 Rīga Latvija DAB
01.04. 01.04. RTU Kauss skolēniem 2017 100 Rīga Latvija RTU
01.04. 01.04. Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 100 Liepupe Latvija LDS
08.04. 08.04. Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
08.04. 08.04. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 6. posms 100 Rīga Latvija DAB
09.04. 09.04. Vidzemes Jaunatnes čempionāts 64 Mazsalaca Latvija Mazsalacas novada pašvaldība
09.04. 09.04. Aivara Voicesčuka Piemiņas turnīrs 64 Mazsalaca Latvija Mazsalacas novada pašvaldība
15.04. 15.04. Latvijas Skolu 70. spartakiādes finālsacensības 64 Bauska Latvija LSSF
17.04. 17.04. Salacgrīvas Lieldienu kausa izcīņa 64 Salacgrīva Latvija Salacgrīvas pašvaldība
22.04. 22.04. Latvijas Pašvaldību sporta veterānu-senioru 54. sporta spēles 64 Bauska Latvija LSSV
29.04. 08.05. Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē jauniešiem 64 Orla Krievija IDF
30.04. 06.05. Pasaules Kauss – Antālija Open 100 Izmira Turcija FMJD
30.04. 30.04. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 7. posms 100 Rīga Latvija DAB
04.05. 07.05. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem 100 Rīga Latvija LDS
07.05. 09.05. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē 100 Izmira Turcija FMJD
13.05. 13.05. Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16, U-19 100 Sigulda Latvija LDS
14.05. 14.05. DAB 13. ātrspēles čempionāts – Fināls 100 Rīga Latvija DAB
20.05. 20.05. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē veterāniem 64 Rīga Latvija LDS
21.05. 29.05. Pasaules Kauss – Salou Open 100 Salou Spānija FMJD
27.05. 27.05. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē veterāniem 100 Rīga Latvija LDS
03.06. 03.06. Latvijas čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
11.06. 17.06. Pasaules Kauss – “Zelta Prāga” 100 Prāga Čehija LDS
11.06. 11.06. “Daugava Chess” Daugavpils pilsētas svētkiem veltīts 64 lauciņu dambretes turnīrs 64 Daugavpils Latvija Biedrība “Daugava Chess”
01.07. 02.07. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem 64 Rīga Latvija LDS
08.07. 09.07. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē sievietēm 64 Rīga Latvija LDS
14.07. 16.07. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē sievietēm 100 Rīga Latvija LDS
15.07. 15.07. Edgara Štāla balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē 64 Dunalka Latvija Edgars Štāls
21.07. 29.01. Pasaules Kauss – Mongolija Open 100 Ulanbatora Mongolija FMJD
01.08. 09.08. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem 100 Vitebska Baltkrievija FMJD
26.08. 02.09. Pasaules čempionāts 64 lauciņu dambretē jauniešiem 64 Kranevo Bulgārija IDF
01.09. 03.09. 20. Jāņa Rimšas Starptautiskais Rīgas Atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām 100 Rīga Latvija BJC “Rīgas Skolēnu pils”
03.09. 09.09. Pasaules Kauss – Karpac Open 100 Karpac Polija FMJD
16.09. 16.09. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē 100 Rīga Latvija LDS
17.09. 23.09. Eiropas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Viļņa Lietuva FMJD
23.09. 23.09. Floriana Seņkāna Piemiņas turnīrs 64 Valmiera Latvija Burtnieku novada pašvaldība
23.09. 23.09. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē 64 Rīga Latvija LDS
02.10. 17.10. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Tallina Igaunija FMJD
14.10. 14.10. Latvijas Kausa izcīņa 64 Liepupe Latvija LDS
21.10. 21.10. Prāta spēles “Zemgale 2017” 64-100 Dobele Latvija DNIP
28.10. 05.11. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem 100 Dabki Polija FMJD
28.10. 28.10. Pasaules čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Sanktpēterburga Krievija LDS
29.10. 05.11. Pasaules Kauss – Willemstad Open 100 Willemstad Curacao FMJD
20.11. 20.11. Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
25.11. 25.11. Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
09.12. 09.12. Latvijas Kadetu komandu čempionāts “Brīnumdambrete” 64 Liepupe Latvija LDS
16.12. 17.12. Rudolfa Tomasa 3. Piemiņas turnīrs 64-100 Kuldīga Latvija KNSS