Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2016. gadam

Sākuma datums Beigu datums Sacensību nosaukums Sporta veids Pilsēta Valsts Rīkotājs
04.01. 09.01. Starptautiskais turnīrs “Zelta kauliņš” 64 Kuldīga Latvija LDS
23.01. 23.01. Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē 64 Liepupe Latvija LDS
30.01. 31.01. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē sievietēm 64 Rīga Latvija LDS
05.02. 07.02. Starptautiskais turnīrs “Rīga Open – 2016” 100 Rīga Latvija DAB
06.02. 06.02. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē U-10 grupai 64 Sigulda Latvija LDS
13.02. 13.02. Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām 64 Valmiera Latvija LDS
18.02. 21.02. Latvijas čempionāta fināli 64 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 64 Rīga Latvija LDS
05.03. 05.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē 100 Liepupe Latvija LDS
06.03. 06.03. Vladimira Daņilova piemiņas turnīrs 64 Rīga LAT BJC “Daugmale”
13.03. 13.03. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10 grupai 100 Sigulda Latvija LDS
17.03. 20.03. Latvijas čempionāta fināli 100 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 100 Rīga Latvija LDS
25.03. 26.03. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē sievietēm 100 Rīga Latvija LDS
28.03. 28.03. Salacgrīvas novada Lieldienu kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē 64 Salacgrīva Latvija Salacgrīvas novada dome
02.04. 02.04. Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām 100 Liepupe Latvija LDS
09.04. 09.04. Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
10.04. 10.04. Aivara Voicesčuka piemiņas turnīrs un Vidzemes Jaunatnes dambretes čempionāts 64 Mazsalaca Latvija Mazsalacas novada pašvaldība
16.04. 16.04. Latvijas Skolu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē 64 Bauska Latvija LSSF
23.04. 23.04. Latvijas Pašvaldību sporta veterānu – senioru 53. sporta spēles 64 Bauska Latvija LSVS
30.04. 04.05. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem 100 Rīga Latvija LDS
07.05. 07.05. Latvijas čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
14.05. 14.05. Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16, U-19 grupām 100 Sigulda Latvija LDS
21.05. 21.05. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē veterāniem 64 Rīga Latvija LDS
22.05. 22.05. Kaspara Ernstsona piemiņas turnīrs 100 Rīga Latvija DAB, LDS, “Amats un Dizains”
28.05. 28.05. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē veterāniem 100 Rīga Latvija LDS
04.06. 05.06. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem 64 Rīga Latvija LDS
09.07. 09.07. Edgara Štāla balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē 64 Dunalka Latvija Edgars Štāls
23.07. 24.07. Rīgas čempionāti 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija RD IKSD, LDS
01.08. 09.08. Eiropas čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē 100 Pinska Baltkrievija EDC
19.08. 21.08. Baltijas Dambretes klubu kauss 100 Rīga Latvija DAB, LDS
24.08. 03.09. Pasaules čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē 64 Kranevo Bulgārija FMJD
09.09. 11.09. J. Rimšas piemiņas turnīrs 64 Rīga Latvija RSP
17.09. 17.09. Floriana Seņkāna Piemiņas turnīrs 64 Burtnieku novads Latvija Burtnieku novada pašvaldība
24.09. 24.09. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē 64 Rīga Latvija LDS
01.10. 06.10. Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Tallina Igaunija EDC
16.10. 16.10. Valda Zvirbuļa Piemiņas turnīrs 100 Rīga Latvija LDS/DAB
22.10. 22.10. 16. Prāta spēles “Zemgale” 64-100 Dobele Latvija DNIP
23.10. 23.10. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē 100 Rīga Latvija LDS
30.10. 05.11. Pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē 100 Izmira Turcija FMJD
05.11. 05.11. Latvijas Kausa izcīņa 64 Liepupe Latvija LDS
11.11. 20.11. Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Tbilisi Gruzija IDF
12.11. 12.11. Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
18.11. 19.11. Rudolfa Tomasa 2. piemiņas turnīrs 64-100 Kuldīga Latvija KNSS
27.11. 27.11. Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
03.12. 04.12. Imanta Rudeņa Piemiņas turnīrs 64-100 Dobele Latvija Dobeles Prāta sporta klubs
10.12. 10.12. Latvijas Komandu čempionāts “Brīnumdambrete” U-16 grupai 64 Liepupe Latvija LDS