Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2015. gadam

Sākuma datums Beigu datums Sacensību nosaukums Sporta veids Pilsēta Valsts Rīkotājs
03.01. 09.01. Starptautiskais turnīrs “ZELTA KAULIŅŠ” 64 Minska BY FMJD
24.01. 24.01. Latvijas Skolēnu sporta spēles (Latvijas čempionāta pusfināls) 64 Liepupe LR LDS
07.02. 07.02. Latvijas čempionāta fināls U-10 grupai klasikā un ātrspēlē 64 Sigulda LR LDS
13.02. 15.02. Latvijas čempionāta fināli U-13, U-16, U-19 grupām klasikā un ātrspēlē 64 Rīga LR LDS
21.02. 21.02. Latvijas Komandu čempionāts U-10, U-13 grupām 64 Valmiera LR LDS
22.02. 27.02. Starptautiskais turnīrs Open de Cannes 100 Kannas FR FMJD
28.02. 28.02. Latvijas čempionāta pusfināls vīriešiem 64 Rīga LR LDS
28.02. 01.03. Eiropas čempionāts ātrspēlē 100 Kannas FR EDC
07.03. 07.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles (Latvijas čempionāta pusfināls) 100 Liepupe LR LDS
14.03. 14.03. Latvijas čempionāta fināls U-10 grupai klasikā un ātrspēlē 100 Sigulda LR LDS
19.03. 22.03. Latvijas čempionāta fināli U-13, U-16, U-19 grupām klasikā un ātrspēlē 100 Rīga LR LDS
04.04. 04.04. Latvijas Komandu čempionāts U-10, U-13 grupām 100 Liepupe LR LDS
11.04. 11.04. Latvijas čempionāta pusfināls vīriešiem 100 Rīga LR LDS
18.04. 18.04. Latvijas Skolu 68. spartakiāde 64 Bauska LR LSSF
18.04. 19.04. Latvijas čempionāta fināls sievietēm 100 Rīga LR LDS
25.04. 04.05. Eiropas Jaunatnes čempionāts 64 Jaroslavļa RU FMJD
25.04. 25.04. Latvijas Pašvaldību sporta veterānu-senioru 52. sporta spēles 64 Bauska LR LSVS
25.04. 25.04. RTU kausa izcīņa skolēniem 100 Rīga LR RTU
01.05. 03.05. Latvijas čempionāta fināls vīriešiem 100 Rīga LR LDS
09.05. 10.05. Latvijas čempionāta fināls sievietēm 64 Rīga LR LDS
11.05. 24.05. Pasaules čempionāta fināls sievietēm 100 Wuhan CN FMJD
16.05. 17.05. Latvijas čempionāta fināls vīriešiem 64 Rīga LR LDS
23.05. 23.05. Latvijas čempionāts veterāniem 64 Rīga LR LDS
30.05. 30.05. Latvijas čempionāts veterāniem 100 Rīga LR LDS
01.08. 06.08. Eiropas Jaunatnes čempionāts 100 Tallina EE EDC
07.08. 07.08. Eiropas Jaunatnes čempionāts ātrspēlē 100 Tallina EE EDC
22.08. 23.08. Baltijas Dambretes klubu kauss 100 Rīga LR DAB
25.08. 04.09. Pasaules Jaunatnes čempionāts 64 Kranevo BG FMJD
04.09. 06.09. Jāņa Rimšas piemiņas turnīrs 100 Rīga LR SP
26.09. 26.09. Latvijas Komandu čempionāts 64 Rīga LR LDS
02.10. 11.10. Pasaules čempionāts sievietēm, vīriešiem 64 Sanktpēterburga RU FMJD
04.10. 04.10. Valda Zvirbuļa piemiņas turnīrs 100 Rīga LR DAB
17.10. 17.10. Latvijas Kausa izcīņa U-10, U-13, U-16 grupām 64 Liepupe LR LDS
22.10. 24.10. Prāta spēles 64-100 Dobele LR DNIP
25.10. 25.10. Latvijas čempionāts ātrspēlē 100 Rīga LR LDS
01.11. 07.11. Pasaules Jaunatnes čempionāts 100 Beilen NL FMJD
01.11. 01.11. Indriķa Ojera piemiņas turnīrs 64 Rīga LR DB “Dāma”
08.11. 24.11. Pasaules čempionāts vīriešiem 100 Emmen NL FMJD
14.11. 14.11. Latvijas čempionāts ātrspēlē 64 Rīga LR LDS
21.11. 21.11. Rudolfa Tomasa piemiņas turnīrs 64-100 Kuldīga LR KNSS
28.11. 28.11. Latvijas Komandu čempionāts 100 Rīga LR LDS
05.12. 06.12. Imanta Rudeņa piemiņas turnīrs 64-100 Dobele LR DNIP
12.12. 12.12. Latvijas Komandu čempionāts U-16 “Brīnumdambrete” 64 Liepupe LR LDS