Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2014.gadam

Sākuma datums Beigu datums Sacensību nosaukums Sporta veids Pilsēta Valsts Rīkotājs
03.01. 09.01. Starptautiskais turnīrs „Zelta kauliņš” Maskava RUS
25.01. 25.01. Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls) Liepupe LAT
31.01. 02.02. Latvijas čempionāts sievietēm 64 lauciņu dambretē Rīga LAT
08.02. 08.02. Latvijas jaunatnes čempionāti 64 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle Sigulda LAT
13.02. 13.02. Latvijas jaunatnes komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10, 13 Valmiera LAT
14.02. 16.02. Latvijas jaunatnes čempionāti 64 lauciņu dambretē U-13,16,19 + ātrspēle Rīga LAT
08.03. 08.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē ( Latvijas jaunatnes čempionāta pusfināls) Liepupe LAT
15.03. 15.03. Latvijas jaunatnes čempionāti 100 lauciņu dambretē U-10 + ātrspēle Sigulda LAT
20.03. 23.03. Latvijas jaunatnes čempionāti 100 lauciņu dambretē U-13,16, 19 + ātrspēle Rīga LAT
29.03. 29.03. Aivara Voiceščuka piemiņas turnīrs Mazsalaca LAT
05.04. 05.04. Latvijas jaunatnes komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10,13 Ogre LAT
05.04. 05.04. RTU kausa izcīņa skolēniem Rīga LAT
13.04. 13.04. Latvijas čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem Rīga LAT
21.04. 21.04. Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem Rīga LAT
27.04. 04.05. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem Rīga LAT
29.04. 07.05. Eiropas jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē Pinska BLR
01.05. 04.05. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem Rīga LAT
17.05. 17.05. Andra Andreiko piemiņas turnīrs Malta LAT
17.05. 18.05. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē sievietēm, juniorēm Rīga LAT
24.05. 24.05. Latvijas čempionāts veterāniem 64 lauciņu dambretē Rīga LAT
31.05. 31.05. Latvijas čempionāts veterāniem 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
15.06. 15.06. Anatolija Aņisimova 60 gadu jubilejas turnīrs Rīga LAT
19.07. 20.07. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē sievietēm, juniorēm Rīga LAT
25.07. 25.07. Mačs Latvija – Lietuva Rīga LAT
26.07. 26.07. Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes Rīga LAT
27.07. 27.07. Rīgas čempionāts 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
01.08. 07.08. Eiropas jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē Pinska BLR
26.08. 04.09. Pasaules jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē Kranevo BUL
20.09. 20.09. Latvijas čempionāts čekerā Rīga LAT
26.09. 28.09. Jāņa Rimšas piemiņas turnīrs Rīga LAT
27.09. 27.09. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē Rīga LAT
04.10. 04.10. Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē Rīga LAT
05.10. 05.10. Viktora Adamoviča 70 gadu jubilejas turnīrs Rīga LAT
06.10. 06.10. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē Tallina EST
07.10. 14.10. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē Tallina EST
11.10. 11.10. Latvijas kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē U-10, 13, 16 Liepupe LAT
17.10. 26.10. Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē Sanktpēterburga RUS
23.10. 25.10. Prāta sporta spēles “Zemgale – 2014” Dobele LAT
26.10. 01.11. Pasaules jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, 13 Tallina EST
08.11. 09.11. Pasaules jaunatnes čempionāta 100 lauciņu dambretē U-16,19 atlases turnīrs Rīga LAT
15.11. 17.11. Starptautiskais turnīrs 100 lauciņu dambretē RĪGA OPEN-2014 Rīga LAT
23.11. 23.11. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēle Rīga LAT
29.11. 29.11. Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē Rīga LAT
30.11. 30.11. Salaspils atklātais čempionāts 80 lauciņu dambretē Salaspils LAT
13.12. 13.12. Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē „BRĪNUMDAMBRETE” Liepupe LAT
16.12. 22.12. Pasaules jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē U-16, 19 Dabki POL