Nolikumu arhīvs

2013

 

 

2012

 

Latvijas čempionāti veterāniem 64 un 100 lauciņu dambretēs

 

2011

Latvijas kadetu komandu čempionāts “BRĪNUMDAMBRETE”
Lavijas komandu čempionāti
Latvijas ātrspēles čempionāti 64 un 100 lauciņu dambretē
Imanta Rudeņa piemiņas 50. starptautiskais dambretes turnīrs
11. Prāta sporta spēles “ZEMGALE”
Lavijas Kauss 64 lauciņu dambretē
Eiropas čempionāts veterāniem 100 lauciņu dambretē
RSVK dambretes turnīrs
Ķeguma novada atklātais veterānu čempionāts 64 lauciņu dambretē
Latvijas veterānu čempionāti 64 un 100 lauciņu dambretēs
Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē sievietēm – juniorēm
Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10 grupai
Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē U-13,16,19 grupām
RTU kausa izcīņa skolēniem 100 lauciņu dambretē
Jāņa Pauniņa piemiņas turnīrs
Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē U-13, 16, un U-19 (zēni) grupām
Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10 grupai
Latvijas čempionāts vīriešiem 64 lauciņu dambretē
Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U13 grupām
Latvijas 64. Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē
Latvijas 64. Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē

2010

Latvijas komandu čempionāta “BRĪNUMDAMBRETE” nolikums
Latvijas ātrspēles čempionāta nolikumi
Latvijas komandu čempionāta nolikums (100)
Latvijas čempionāta pusfināla nolikums
Prāta spēļu nolikums
Latvijas komandu čempionāta nolikums (64)
Imanta Rudeņa piemiņas turnīra nolikums
Kaspara Ernstsona piemiņas turnīra nolikums
Latvijas kausa izcīņas nolikums
Jāņa Pauniņa piemiņas turnīra n olikums
Latvijas veterānu čempionātu nolikums
E. Kovaļova un E. Rusiņa piemiņas turnīri
Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē U13,16,19 grupām
Latvijas čempionāts100 lauciņu dambretē U-10 grupai
Komandu čempionāts U-10, U-13 grupām
Latvijas 63. skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē
RTU atklātais dambretes turnīrs
Latvijas čempionāts vīriešiem 64 lauciņu dambretē
Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē U13,16,19 grupām
Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10 grupai
Latvijas 63. skolēnu sporta spēles 64. lauciņu dambretē

2009

Latvijas 62. skolēnu sporta spēles 64. lauciņu dambretē
Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē (1. posms)
Latvijas čempionāts U-10 grupai 64 lauciņu dambretē
Latvijas čempionāts U-13, U-16 un U-19 grupām 64 lauciņu dambretē
Latvijas 62. skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē
RTU Sporta kluba atklātās dambretes sacensības
Jāņa Pauniņa piemiņas turnīrs
DK “Malta” sacensību nolikums
Komandu čempionāta U-10, U-13 nolikums
LR Skolu 62.spartakiādes nolikums
Latvijas čempionāts U-10 grupai 100 lauciņu dambretē
Latvijas čempionāts U- 13; 16; 19 grupām 100 lauciņu dambretē
Latvijas čempionāts sievietēm 100 lauciņu dambretē
Dambretes kluba “Malta” nolikums
Latvijas veterānu čempionātu nolikums.
Latvijas komandu čempionāta 64 lauciņu dambretē nolikums
Rēzeknes novada atklātā dambretes čempionāta nolikums
Balozu pilsētas atklātā dambretes turnīra nolikums
Latvijas kausa izcīņas nolikums
Latvijas ātrspēles čempionātu nolikums
Ogres novada atklātā čempionāta nolikums
Imanta Rudeņa piemiņas turnīra nolikums
Latvijas komandu čempionāta nolikums 100 lauciņu dambretē
Latvijas čempionāta pusfināla nolikums
Latvijas komandu čempionāta “BRīNUMDAMBRETE” nolikums